Oyunlar
Metin2 EP
Kayıt Ol
Giriş Yap

Online oyunların gereksinimlerinin tedariği üzerine yaklaşık 11 yıldır sektör içerisindeyiz. 2009 yılından buyana web site üzerinden aracılık hizmetine başladık. 2012 Yılında itemci.com adı altında devam ettik ve 2014 yılı itibari ile Şirketleşerek MUPAY Bilgi Sistemleri Pazarlama Tic ltd.şti. olarak hizmet vermekteyiz.

 

Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişleriniz oyun içerisindeki dolandırıcılık ve sahtekarlık tehdidinden uzak itemci.com garantörlüğünde sağlanmaktadır.Sitemize üye olan tüm müşterilerimiz gönül rahatlığı ile E-pin,item,Yang,Gb,Karakter vs... alışverişi yapabilirler.

 

 

Sitemize gönderdiğiniz görüş ve önerilerinizle sizlerin istek ve doğrultusunda her geçen gün kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.

 

Dinamik, tecrübeli ve uzman teknik kadromuzla; çağdaş, teknolojik gelişmelere uygun,modernize ve özel projelerimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

 

Online oyun ve alışveriş sektörü ile ilgili ve bu işi ciddiye alan kişi ve işletmeleri Bayilerimiz arasında görmekten onur duyarız.Her geçen gün yenilenen projelerimiz ile tüm üye gruplarımıza kazandırarak kazanmayı hedefleyen bir hizmet dizaynına sahip olduğumuz için,sizlerin sayesinde gün gectikçe büyüyen şirketimiz;bölgesinde kendini gösterip dinamik iş yapısına sahip olduğunu kanıtlayan kişi ve işletmelere özel opsiyonlar ve avantajlar da sağlamaktadır.

 

İtemci.Com Ailesi