Oyunlar
Metin2 EP
Kayıt Ol
Giriş Yap

Sipariş verdim ne zaman teslim edilir?

Verdiğiniz sipariş epin ise tarafımızca teslim edilmektedir. İlan pazarından alınan ürünlerde satıcının teslim süresince gelmesi beklenir. Satıcı geldiğinde size SMS ile bilgi verilir. Sipariş iptalini yalnızca satıcı yapabilir. Alıcı teslim süresi geçmeden sipariş iptali talep edemez, sipariş iptal edilemez. Satıcının teslime hazır olması durumunda sipariş iptali yapılmaz. Satıcı gelmez ise teslim süresi sonunda sipariş sistem tarafından iptal edilir.

Siparişimi iptal etmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

EPINlerde iade veya değişim yapılmamaktadır. İlan pazarından alınan ürünlerde sipariş iptalini yalnızca satıcı yapabilir. Alıcı teslim süresi geçmeden sipariş iptali talep edemez, sipariş iptal edilemez. Satıcının teslime hazır olması durumunda sipariş iptali yapılmaz.

Kart ile ne kadar para yatırabilirim?

1 lira ve katları olmak üzere yükleme yapabilirsiniz. *Ödeme miktarını girdikten sonra ödenecek tutara PayTR komisyonu eklenebilir.

Ödeme yaptım, ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler 1-20 dakika içerisinde sonuçlanır. *Bu süre güvenlik sebebiyle değişiklik gösterebilir. Banka veya PayTR ödeme yapan kişiyi arayıp teyit alabilir.

Metin2 Yang/Won/Item ticareti nasıl yapılır?

Alıcı sipariş verdiğinde satıcıya sistem tarafından SMS gönderimi yapılır. Satıcı teslime hazır olduğunu belirtir, alıcıya teslime hazır SMS'i gider. Satıcı ürünü video alarak alıcıya teslim eder ve teslim formunu gönderir. Alıcı teslim aldım butonuna tıklayarak işlemi onaylar ve işlem tamamlanır.

Hesap ticareti nasıl yapılır?

Alıcı sipariş verdiğinde satıcıya sistem tarafından SMS gönderimi yapılır. Satıcı hesabı teslim etmek için canlı desteğe bağlanır. Alıcıya teslimat kodu gider ve alıcı canlı desteğe o kod ile birlikte bağlanıp hesabı teslim alır. Hesap ticaretlerinde işlemler canlı destekten yapılmaktadır. Satıcıdan id şifre isteyip, operatör tarafından hesap kontrol edilir. Kontrol sonrası hesap alıcıya verilir. Kontrol sonrası mail değişimi yapılır ve işlem alıcının şifre değiştirmesi ile tamamlanır. İşlem sırasında para bizde bekletilir işlem tamamlanınca para satıcıya aktarılır.

Satılan ürünümü teslim ederken nelere dikkat etmeliyim?

Hesap satışı ise canlı desteğe bağlanarak teslim edebilirsiniz. Metin2 Item/Yang ürünü ise video alarak teslim etmelisiniz. Videoda çar adı, sv, saat , envanter gibi detaylar net gözükmelidir.

Bakiyemi nasıl çekebilirim?

Para Çek sayfası üzerinden banka hesabı ekleyip tutar girişi sonrası para çekim talebini oluşturabilirsiniz.

Kart ile nasıl para yatırabilirim?

Para Yatır sayfası üzerinden kart ile para yatırabilirsiniz.

Yaptığım ödemelere nereden erişebilirim?

Ödemelerim sayfası üzerinden yapmış olduğunuz ödemeleri ve durumunu kontrol edebilirsiniz.

Havale ile nasıl ödeme yapabilirim?

Para Yatır sayfası üzerinden Banka Hesapları seçimi sonrası tutar girişi yapabilirsiniz. Açılan sayfada size uygun bir bankayı seçebilir, IBAN'a parayı gönderdikten sonra formu doldurabilirsiniz. Ödemeyi göndermeden ödeme bildirimi yapmayınız.

Transfer için işlem ücreti ne kadar kesilir?

Bakiye transferinde 5 TL, hızlı bakiye transferinde ise 8 TL kesinti uygulanmaktadır.

Hızlı transferi farkı nedir?

Hızlı bakiye transferi hafta sonu dahil olmak üzere 08:00 - 03:00 arası 1 saate kadar tamamlanır.

Para çekim süresi nedir?

Bakiye transferleri max. 24 saat içerisinde gerçekleşmekte olup, Gündüz 12:00 - 16:00 saatleri arasında yapılmaktadır. (Cuma saat 16:00'dan sonra veya Cumartesi - Pazar yapılan para çekim talepleri takip eden ilk iş günü gerçekleşir.) *Hızlı bakiye transferi 08:00 - 03:00 arası 1 saate kadar tamamlanır.